Hakkımızda
25 yıllık tecrübesini MY NOVA markası altında toplayan firmamız ; Kaliteden ödün vermeden, standartlarını en üst seviyede tutarak üretim yapıp dünyanın saygın mobilya markalarının arasında ülkemizi başarı ile temsil etmeyi kendine hedef edinmiştir.

Detaylardan yola çıkılarak özenle oluşturulan koleksiyonumuzda ,gelişmiş teknoloji ,titiz el işçiliği ve kaliteli hammadde armonisini kullanan firmamız, ergonomik mobilyalar üretip, yarını bugünden sizlere sunmaktadır.

7000m2' lik alan üzerindeki tesisimizde, evinizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve hayallerinizdeki yaşam standardını sunabilecek mobilyalar üretmekteyiz. Yatak odaları ve duvar üniteleri üretiminde farklılığı ve yaratıcılığı ile rakiplerinden öne çıkan firmamız, maliyet odaklı fiyatlarıyla da tüm müşterilerinin karlılığını arttırmaktadır.

Her zaman en iyisini üretme çabasıyla yola çıkan MyNova Mobilya, ürünlerinin son kullanıcıya ulaşmasına kadar, tüm aşamalarda, müşteri memnuniyetini öncelikli ilke edinmiştir.

Misyonumuz, araştırma - geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürünler oluşturmak ve üretmektir.

Vizyonumuz, yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmek, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemek ve pazardaki lider firma yapımızı korumaktır. Bununla birlikte ihracat ağırlıklı çalışmalarımızla Türkiye'ye döviz girdisi kazandırmak ve yaptığımız yatırımlarla istihdam avantajları yaratarak ülke ekonomisine destek olmaktır.
Gesi Bağpınar Mahallesi Sivas Caddesi No:612 Melikgazi - KAYSERİ  |   info@mynova.com.tr - +90 352 297 52 59  |   Copyright 2013 All right reserved  |   Web_tasarım_ Medyatör